Publications Office of the EU
F-Saint-Benoît: Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Saint-Benoît: Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald

  • Offentliggjort
    07/02/2012
  • Frist
    14/03/2012
  • Tildelt
    04/05/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Cirest
Udførelsessted
NUTS code: FRY40 La Réunion
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2012-ENV-05
Beskrivelse

Le présent marché a pour objet l'exploitation de la plate forme de compostage de déchets verts de Sainte Rose, située au lieu dit " le marocain ".

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Star
Postadresse: 5 rue de la Pépinière ZA la Mare
By: Sainte-Marie
Postnummer: 97438
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.