Publications Office of the EU
Vedligeholdelse af drikkevandsforsyningsnettet i Sant Feliu de Buixalleu kommune - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Vedligeholdelse af drikkevandsforsyningsnettet i Sant Feliu de Buixalleu kommune

  • Offentliggjort
    26/06/2025
  • Frist
    24/07/2025
  • Tildelt
    21/10/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ajuntament de Sant Feliu de Buixalleu
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES512 Girona
Sektor (hoved-CPV)
50510000 Reparation og vedligeholdelse af pumper, ventiler, haner og metalbeholdere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
387,394.23 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
167,340.10 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Vedligeholdelse og reparation af nedbrud i drikkevandsforsyningstjenesten, hvis levering er obligatorisk for alle kommuner i henhold til artikel 26 i loven om lokale ordningers grundlag (lov 7/1985 af 2. april).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Criterios sujetos a juicio de valor hasta 45 puntos
Vægtning (procentdel, præcis) : 1
Kriterium:
Type: cost
Beskrivelse: Ofertas de mejora hasta 20 puntos
Vægtning (procentdel, præcis) : 2
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Oferta economica hasta 35 puntos
Vægtning (procentdel, præcis) : 3
Anslået værdi
387,394.23 EUR
Endelig kontraktværdi
167,340.10 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ABASTAMENT D'AIGUA DEL TORDERA, SL
Postadresse:
By: Riells i Viabrea
Postnummer: 17404
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.