Publications Office of the EU
Italien-Sant’Antimo: Hundekenneltjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Sant’Antimo: Hundekenneltjenester

  • Offentliggjort
    04/10/2018
  • Frist
    14/11/2018
  • Åbning af tilbuddene
    21/11/2018
  • Tildelt
    12/09/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centrale unica di committenza tra i comuni di Sant’Antimo (NA) (capofila), Casandrino (NA), Gricignano di Aversa (CE) e Trecase (NA)
Udførelsessted
NUTS code: ITF33 Napoli
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF33 Napoli
Sektor (hoved-CPV)
98380000 Hundekenneltjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
328,500.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
325,215.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

L’appalto ha per oggetto il servizio di ricovero, custodia e mantenimento per una previsione massima di 90 (novanta) cani randagi.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Comune di Sant'Antimo (NA) – Ufficio protocollo
Postadresse: Via Roma 168
By: Sant'Antimo
NUTS-kode: ITF33
Postnummer: 80029
Land: ITA
Hovedadresse: www.comune.santantimo.na.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/11/2018 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
328,500.00 EUR
Endelig kontraktværdi
325,215.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Associazione Spes onlus
Postadresse:
By: Matino
Postnummer:
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.