Publications Office of the EU
Polen-Krakow: Forlagsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Krakow: Forlagsvirksomhed

  • Offentliggjort
    17/11/2017
  • Frist
    03/01/2018
  • Åbning af tilbuddene
    03/01/2018
  • Tildelt
    06/03/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Województwo Małopolskie
Udførelsessted
NUTS code: PL21 Małopolskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL21 Małopolskie
Sektor (hoved-CPV)
79970000 Forlagsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
89,403.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
132,409.50 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
SR-V.052.5.15.2017
Beskrivelse

1. Publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej i Internecie na potrzeby kampanii informacyjnej o wymaganiach uchwały antysmogowej dla Małopolski oraz efektach realizacji zintegrowanego projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania treści, projektu i składu oraz publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej o zasięgu ogólnopolskim i Internecie. Artykuły zostaną opublikowane na potrzeby kampanii informacyjnej o uchwale antysmogowej dla Województwa Małopolskiego oraz efektach realizacji projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze. Treść artykułów ma być opublikowana w tygodnikach, dwutygodnikach, miesięcznikach, dwumiesięcznikach lub/i kwartalnikach oraz na specjalistycznych stronach internetowych. Oprócz treści merytorycznych artykuły będą zawierać infografiki / grafiki / rysunki / zdjęcia, które wpłyną na uatrakcyjnienie przekazu.
3. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Dziennik Podawczy
Postadresse: ul. Racławicka 56
By: Kraków
NUTS-kode: PL213
Postnummer: 30-017
Land: POL
Kontaktperson: Bożena Cyz
Hovedadresse: http://www.malopolska.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/01/2018 13:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.