Publications Office of the EU
Nederlandene-Houten: Kaffe, te og hermed beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Houten: Kaffe, te og hermed beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    21/09/2021
  • Frist
    18/10/2021
  • Tildelt
    23/05/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
waterschap Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
15860000 Kaffe, te og hermed beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

De opdracht bestaat uit het leveren en onderhouden van nieuwe warme drankenautomaten incl. koffie (bonen) en andere toebehoren.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: waterschap Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
Nationalt registreringsnummer: 481695372
Postadresse: Poldermolen 2
By: HOUTEN
NUTS-kode: NL
Postnummer: 3994DD
Land: NLD
Kontaktperson: Sandra Geerlings
Hovedadresse: http://www.hdsr.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1cd99e5ec9d1fca0aa0796f2a21b28fa
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: CoffeeClick B.V.
Postadresse: New Yorkstraat 2
By: LIJNDEN
Postnummer: 1175 RD
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.