-
Offentliggjort10/12/2019
-
Frist13/01/2020
-
Åbning af tilbuddene13/01/2020
-
Tildelt11/02/2020
-
I dag31/08/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Litauen-Vilnius: Programmering af software og konsulentvirksomhed
Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.
Officiel betegnelse: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Nationalt registreringsnummer: 188704927
Postadresse: Gedimino pr. 19
By: Vilnius
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-01103
Land: LTU
Kontaktperson: Vitalija Jevaišaitė
Hovedadresse: http://www.nzt.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.