Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Vilnius: Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed

  • Offentliggjort
    26/09/2022
  • Frist
    03/11/2022
  • Tildelt
    20/12/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Udførelsessted
NUTS code: LT Lietuva
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT Lietuva
Sektor (hoved-CPV)
73000000 Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
82,644.63 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
79,600.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Tvarių miestų gairių parengimo paslaugos

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Nationalt registreringsnummer: 188602370
Postadresse: A. Jakšto g. 4
By: Vilnius
NUTS-kode: LT
Postnummer: 01105
Land: LTU
Kontaktperson: Raminta Vielavičienė
Hovedadresse: http://www.am.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=662152&B=PPO
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
82,644.63 EUR
Endelig kontraktværdi
79,600.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: UAB „Gaučė ir Ko"
Postadresse: Verkių g. 5A-66, LT-08218
By: Vilnius
Postnummer:
Land: LTU

Officiel betegnelse: Bauland, MB
Postadresse: Miglos g. 33-3, LT-08101
By: Vilnius
Postnummer:
Land: LTU

Officiel betegnelse: CityForm LT, UAB
Postadresse: S. Žukausko g. 4, LT-08244
By: Vilnius
Postnummer:
Land: LTU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.