Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Konsultation og behandling hos medicinske specialister - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: Konsultation og behandling hos medicinske specialister

  • Tildelt
    13/04/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centro Hospitalar Universitário de Lisboa Norte, EPE
Udførelsessted
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
85121200 Konsultation og behandling hos medicinske specialister
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,778.64 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

REGULARIZAÇÃO DE MCDT'S NA ÁREA DE UROLOGIA - LITOTRÍCIA RELATIVOS A TERMOS DE RESPONSABILIDADE EMITIDOS PELO GGTR

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,778.64 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: CENTRO HOSPITALAR LISBOA OCIDENTAL, EPE
Postadresse:
By: LISBOA
Postnummer:
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.