-
Offentliggjort14/09/2022
-
Frist17/10/2022
-
Åbning af tilbuddene17/10/2022
-
Tildelt15/11/2022
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Polen-Bielsko-Biała: Indsamling af affald
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi usuwania (w tym odbioru, transportu i utylizacji) wytwarzanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej odpadów medycznych (o symbolach klasyfikacyjnych wg Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 styczna 2020r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz.10): 180101, 180182*, 180102*, 180103*, 180104, 180106*, 180107, 180108*, 180109, 150110*,– w ilości około 180 479 kg (w skali dwunastu miesięcy), w tym:
- Szpital przy ul. Wyzwolenia 18 – 64 340 kg,
- Szpital przy ul. Wyspiańskiego 21 – 82 974 kg,
- Szpital przy ul. Emilii Plater 17 –33 165 kg.
Officiel betegnelse: Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Postadresse: ul. Wyzwolenia 18
By: Bielsko - Biała
NUTS-kode: PL225
Postnummer: 43-300
Land: POL
Kontaktperson: Malwina Kamińska
Hovedadresse: http://www.onkologia.bielsko.pl
Postadresse:
By: Dąbrowa Górnicza
Postnummer: 42-530
Land: POL
Officiel betegnelse: Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o. o.
Postadresse:
By: Dąbrowa Górnicza
Postnummer: 42-523
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.