Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Programpakker og informationssystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Programpakker og informationssystemer

  • Offentliggjort
    12/05/2018
  • Frist
    25/06/2018
  • Tildelt
    10/09/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Komenda Główna Policji
Udførelsessted
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
48000000 Programpakker og informationssystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,032,017.56 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,500,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
90/BŁiI/18/TG/PMP
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę oprogramowania informatycznego.
Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SIWZ.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Komenda Główna Policji Wydział Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych Biura Finansów
Postadresse: ul. Domaniewska 36/38
By: Warszawa
NUTS-kode: PL911
Postnummer: 02-672
Land: POL
Kontaktperson: Tomasz Gugała
Hovedadresse: www.policja.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,032,017.56 PLN
Endelig kontraktværdi
2,500,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: A.P.N PROMISE S.A.
Postadresse: ul. Domaniewska 44a
By: Warszawa
Postnummer: 02-672
Land: POL

Officiel betegnelse: Zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę oprogramowania informatycznego
Postadresse: ul. Skierniewiecka 10a
By: Warszawa
Postnummer: 01-230
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.