-
Offentliggjort22/05/2023
-
Frist22/06/2023
-
Åbning af tilbuddene22/06/2023
-
Tildelt20/07/2023
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Tyskland-Hohen Neuendorf: Arbejder i forbindelse med anlæg af motorvej
A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa
https://vergabe.autobahn.de
Postadresse: Petersdorfer Straße 10
By: Rostock
Postnummer: 18147
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.