-
Offentliggjort15/07/2020
-
Frist15/10/2020
-
Åbning af tilbuddene15/10/2020
-
Tildelt28/12/2020
-
I dag06/09/2026
Værktøjer
Nederlandene-Schagen: Rengøring af skoler
Schoonmaakonderhoud van zeven schoollocaties in Schagen met een vloeroppervlak van ca. 30 000 vierkante meter.
Officiel betegnelse: Stichting Regius College Schagen
Nationalt registreringsnummer: 121712928
Postadresse: Wilhelminalaan 2 A
By: Schagen
NUTS-kode: NL
Postnummer: 1741 CN
Land: NLD
Kontaktperson: Naomi van Bronswijk
Hovedadresse: http://www.regiuscollege.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/afb574f5390182ecc9e04b41bce4d591
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.