Publications Office of the EU
Nakup, skladiščenje in obnavljanje vode za pitje in pripravo hrane - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nakup, skladiščenje in obnavljanje vode za pitje in pripravo hrane

  • Offentliggjort
    11/06/2025
  • Frist
    16/06/2025
  • Åbning af tilbuddene
    16/06/2025
  • Tildelt
    23/07/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA BLAGOVNE REZERVE
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Sektor (hoved-CPV)
15980000 Alkoholfrie drikkevarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
JN 2025-182
Beskrivelse

Nakup 610.530 litrov vode za pitje in pripravo hrane, z obveznostjo skladiščenja in obnavljanja v skladišču ponudnika, na področju Republike Slovenije.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=56424
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=56424
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/06/2025 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
glej razpisno dokumentacijo - OBR-2.02
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: COSTELLA polnilnica mineralne vode in vod z okusi d.o.o.
Postadresse:
By: Kostel
Postnummer: 1336
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.