Publications Office of the EU
Island-Hafnarfjordur: Rengørings- og sanitetstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Island-Hafnarfjordur: Rengørings- og sanitetstjenester

  • Meddelt
    26/07/2023
  • Forventes offentliggjort
    30/08/2023
  • Offentliggjort
    25/09/2023
  • Frist
    23/10/2023
  • Åbning af tilbuddene
    23/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
The town of Hafnarfjordur
Udførelsessted
NUTS code: IS00 Ísland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IS0 Ísland
Sektor (hoved-CPV)
90900000 Rengørings- og sanitetstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
U19092023
Beskrivelse

The town of Hafnarfjordur is seeking bids for cleaning services for various institutions and residences managed by the town's social services. The project involves cleaning facilities in Hafnarfjörður, as well as providing and replenishing hygiene products. Cleaning services are required for kindergartens, elementary schools, social housing, and other town institutions.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: The town of Hafnarfjordur
By: Hafnarfjordur
NUTS-kode: IS0
Land: ISL
Hovedadresse: www.hafnarfjordur.is
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/10/2023 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.