Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Fodtøj med overdel af læder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Fodtøj med overdel af læder

  • Offentliggjort
    20/12/2019
  • Frist
    20/03/2020
  • Tildelt
    02/06/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Česká republika - Ministerstvo vnitra
Udførelsessted
NUTS code: CZ0 Česko
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ0 Česko
Sektor (hoved-CPV)
18813000 Fodtøj med overdel af læder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
133,884,297.52 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,335,000,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
PPR-38312/ČJ-2019-990640
Beskrivelse

Jedná se o nákup 30 000 párů bot 15 nízkých a 30 000 párů bot 15 vysokých (klimamembrána) PČR.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://nen.nipez.cz/profil/MVCR
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
133,884,297.52 CZK
Endelig kontraktværdi
1,335,000,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Prabos plus, a.s.
Postadresse: Komenského 9
By: Slavičín
Postnummer: 763 21
Land: CZE

Officiel betegnelse: Prabos plus a.s.
Postadresse: Komenského 9
By: Slavičín
Postnummer: 763 21
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.