Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Derby: Byggearbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Derby: Byggearbejde

  • Tildelt
    29/10/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Derby Homes
Udførelsessted
NUTS code: UKF11 Derby
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKF11 Derby
Sektor (hoved-CPV)
45210000 Byggearbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
100,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
100,000.00 GBP
Referencenummer for tilbuddet
DH16053
Beskrivelse

Substructures for 4 x 2 bedroom houses.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
100,000.00
Endelig kontraktværdi
100,000.00 GBP
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: J&K Developments Ltd
Postadresse: The Hythe, 8 Moorway Lane, Littleover
By: Derby
Postnummer: DE23 2FR
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.