Publications Office of the EU
Polen-Szczecin: Finansielle tjenester og forsikringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Szczecin: Finansielle tjenester og forsikringstjenester

  • Tildelt
    08/06/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
66000000 Finansielle tjenester og forsikringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,850,344.30 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZUO/005/2016
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie gwarancji zapłaty za roboty budowlane realizowane w ramach umowy pn. Kontrakt nr 1: Budowa Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego w wysokości 226 636 132,04 PLN.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,850,344.30 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Postadresse: ul. Grzybowska 53/57
By: Warszawa
Postnummer: 00-950
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.