Publications Office of the EU
Contrato basado en el acuerdo marco con un único proveedor Del suministro de medicamentos de uso hospitalario para el Tratamiento de la esclerosis múltiple y la infección por el virus De la inmunodeficiencia humana (VIH) a los centros hospitalarios del servicio extremeño de salud (SES) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrato basado en el acuerdo marco con un único proveedor Del suministro de medicamentos de uso hospitalario para el Tratamiento de la esclerosis múltiple y la infección por el virus De la inmunodeficiencia humana (VIH) a los centros hospitalarios del servicio extremeño de salud (SES)

  • Offentliggjort
    24/01/2025
  • Frist
    24/02/2025
  • Åbning af tilbuddene
    26/02/2025
  • Tildelt
    18/09/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dirección General de Planificación Económica
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES431 Badajoz
Sektor (hoved-CPV)
33690000 Diverse lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
11,554,187.39 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
48
Referencenummer for tilbuddet
CS/99/C000001851/25/EAM
Beskrivelse

Contrato basado en el acuerdo marco con un único proveedor Del suministro de medicamentos de uso hospitalario para el Tratamiento de la esclerosis múltiple y la infección por el virus De la inmunodeficiencia humana (VIH) a los centros hospitalarios del servicio extremeño de salud (SES)

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
required
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/02/2025 09:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.