Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Medicinsk laser, ikke til kirurgi - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wroclaw: Medicinsk laser, ikke til kirurgi

  • Tildelt
    01/06/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Udførelsessted
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sektor (hoved-CPV)
33128000 Medicinsk laser, ikke til kirurgi
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
250,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
268,920.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
UMW/IZ/WR-27/20
Beskrivelse

Dostawa Multiaplikacyjnej Platformy Laserowej do usuwania zmian skórnych z głowicą neodymowo-jagową, głowicą erbowo-jagową i głowicą lampową na potrzeby Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
250,000.00
Endelig kontraktværdi
268,920.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ITP S.A.
Postadresse: ul. Domaniewska 37
By: Warszawa
Postnummer: 02-672
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.