Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Programpakker og informationssystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Warszawa: Programpakker og informationssystemer

  • Offentliggjort
    17/11/2016
  • Frist
    12/01/2017
  • Tildelt
    07/03/2017
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Sektor (hoved-CPV)
48600000 Database- og operativsystemprogrampakke
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
793,227.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
18/CWPL/PN/2016
Beskrivelse

Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania jednostką medyczną, w tym:
1a Licencje – Oprogramowanie aplikacyjne (licencja otwarta),
1b Oprogramowanie bazodanowe,
1c Oprogramowanie systemowe,
1d Dostawa i Wdrożenie ZSZJM, w tym analiza przedwdrożeniowa, instalacja i konfiguracja elementów systemu, instruowanie i szkolenie użytkowników, z wyłączeniem poz. wymienionych w pkt. 1a, 1b, 1c,
2. Minimum 24 miesięczne serwisowanie wdrożonego systemu z serwisem i gwarancją jakości.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Postadresse: PL127
By: Warszawa
NUTS-kode: PL127
Postnummer: 00-911
Land: POL
Kontaktperson: Kazimierz Kraska
Hovedadresse: www.cepelek.mil.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
793,227.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Comarch Healthcare S.A.
Postadresse: al. Jana Pawła II
By: Kraków
Postnummer: 31-864
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.