Publications Office of the EU
Letland-Riga: Levering af mad ud af huset - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Letland-Riga: Levering af mad ud af huset

  • Tildelt
    26/09/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: LV006 Rīga
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
55521200 Levering af mad ud af huset
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
284,048.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
281,456.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
RDLD 2016/44
Beskrivelse

Rīgas patversmes klientu ēdināšanas pakalpojumi.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
284,048.00
Endelig kontraktværdi
281,456.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Pilnsabiedrība “Complex food”
Postadresse: Brīvības gatve 369
By: Rīga
Postnummer: 1024
Land: LVA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.