Publications Office of the EU
Basilika Weingarten, Sanierung Kirchenschiff / Dachstuhl, Innen- und Außenwände Raumschale_Putz_BA3 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Basilika Weingarten, Sanierung Kirchenschiff / Dachstuhl, Innen- und Außenwände Raumschale_Putz_BA3

  • Offentliggjort
    16/01/2025
  • Frist
    20/02/2025
  • Tildelt
    17/03/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Ravensburg
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE148 Ravensburg
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
158,504.50 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
153,876.44 EUR
Referencenummer for tilbuddet
25-71009
Beskrivelse

Raumschale_Putz_BA3

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.landbw.de/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://vergabe.landbw.de/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
158,504.50 EUR
Endelig kontraktværdi
153,876.44 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: wibbeke denkmalpflege GmbH
Postadresse:
By: Geseke
Postnummer: 59590
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.