Publications Office of the EU
Frankrig-Dunkerque: Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Dunkerque: Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger

  • Offentliggjort
    23/03/2020
  • Frist
    05/06/2020
  • Tildelt
    14/09/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Flandre Opale Habitat
Udførelsessted
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Sektor (hoved-CPV)
71221000 Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
166,354.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
284,391.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
166,354.00 EUR
Endelig kontraktværdi
284,391.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Charrier Vincent
Postadresse: 12/14 rue Faidherbe
By: Lille
Postnummer: 59800
Land: FRA

Officiel betegnelse: HDM Inenierie SA
Postadresse: 20 rue Hubble
By: Sainghin-en-Melantois
Postnummer: 59262
Land: FRA

Officiel betegnelse: SAS Euro DB
Postadresse: 102 rue des Sequoias
By: Lesquin
Postnummer: 59210
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.