Publications Office of the EU
Tyskland-Dresden: Netkomponenter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Dresden: Netkomponenter

  • Offentliggjort
    30/09/2022
  • Frist
    27/10/2022
  • Åbning af tilbuddene
    27/10/2022
  • Tildelt
    14/11/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Kassenärztliche Vereinigung Sachsen LGST
Udførelsessted
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
30237110 Netgrænseflader
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
328,633.45 EUR
Referencenummer for tilbuddet
IT-2022-11
Beskrivelse

Lieferung von HPE Aruba-Netzwerkswitches

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Kassenärztliche Vereinigung Sachsen LGST
Postadresse: Schützenhöhe 12
By: Dresden
NUTS-kode: DED21
Postnummer: 01099
Land: DEU
Hovedadresse: www.kvs-sachsen.de
Elektronisk via:
https://www.evergabe.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/10/2022 13:15
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
328,633.45 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ergoDATA GmbH
Postadresse: Lessingstr.27
By: Dresden
Postnummer: 01465
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.