Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Barcelona: Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter

  • Offentliggjort
    11/11/2022
  • Frist
    16/12/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Transports de Barcelona, SA
Udførelsessted
NUTS code: ES511 Barcelona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
33760000 Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
12000135
Beskrivelse

AM Suministro de toallitas secamanos 31,5x20CM rec código TMB 5456.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Transports de Barcelona, SA
Nationalt registreringsnummer: A-08016081
Postadresse: calle 60, número 21-23 Sector A, Polígono Industrial Zona Franca
By: Barcelona
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08040
Land: ESP
Kontaktperson: LUCIA TORREGROSA
Hovedadresse: www.tmb.cat
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.