-
Offentliggjort03/03/2023
-
Frist04/04/2023
-
Åbning af tilbuddene04/04/2023
-
I dag31/08/2026
Værktøjer
Frankrig-Paris: Glasvarer
fourniture et pose de vitrages pare-balles Br6 NS recuits extra clairs, dépose et évacuation des anciens vitrages protégeant le parvis de la Tour Eiffel
Officiel betegnelse: sté d'exploitation de la Tour Eiffel
Nationalt registreringsnummer: 48262252900030
Postadresse: 1 quai de Grenelle
By: Paris
NUTS-kode: FR101
Postnummer: 75015
Land: FRA
Hovedadresse: https://sete.toureiffel.paris/fr/marches-publics/tous-marches
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_VX7i6jK96v
Rammeaftale med several operatører
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.