Publications Office of the EU
Frankrig-Blagnac: Brandvæsen og redningstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Blagnac: Brandvæsen og redningstjenester

  • Offentliggjort
    12/04/2023
  • Frist
    27/04/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Aéroport de Toulouse-Blagnac
Udførelsessted
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sektor (hoved-CPV)
75250000 Brandvæsen og redningstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
12,500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2024-02-01-PAE
Beskrivelse

Le marché a pour objet l'exploitation et la gestion du Service de Poste de Premiers Secours (SPPS) à l'Aéroport Toulouse-Blagnac, en coordination avec les services aéroportuaires et les services de secours publics.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Aéroport de Toulouse-Blagnac
Postadresse: CS 90 103
By: BLAGNAC cedex
NUTS-kode: FRJ23
Postnummer: 31703
Land: FRA
Kontaktperson: Jean-Baptiste BRUTO
Hovedadresse: http://www.toulouse.aeroport.fr
Elektronisk via:
https://toulouse-aeroport.e-marchespublics.com/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
12,500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.