-
Offentliggjort13/02/2025
-
Frist10/04/2025
-
Åbning af tilbuddene10/04/2025
-
Tildelt14/05/2025
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Verkeers(regel)technische ondersteuning
Betreft de aanbesteding van verkeers(regel)technische ondersteuning van het team Mobiliteit, afdeling Ruimte van de gemeente Maastricht met kenmerk TI-2025-0962.
https://s2c.mercell.com/today/134823
https://s2c.mercell.com/today/134823
71000000 - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
71311000 - Rådgivning i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
71311300 - Rådgivning i forbindelse med infrastruktur
71310000 - Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri
79620000 - Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
Type: quality
Beskrivelse: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Kriterium: Curricula Vitae
Type: quality
Beskrivelse: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium: Laagste Prijs
Type: price
Beskrivelse: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.