Publications Office of the EU
Tyskland-Hannover: Efterretning, overvågning, målsøgning og rekognoscering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tyskland-Hannover: Efterretning, overvågning, målsøgning og rekognoscering

  • Tildelt
    15/11/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zentrale Polizeidirektion Niedersachsen
Udførelsessted
NUTS code: DE92 Hannover
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE9 Niedersachsen
Sektor (hoved-CPV)
35720000 Efterretning, overvågning, målsøgning og rekognoscering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
489,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
489,190.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Die vorhandenen IMSI-Catcher-Systeme werden um den 5G Standard erweitert.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
489,000.00
Endelig kontraktværdi
489,190.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Rhode & Schwarz GmbH & Co.KG
Postadresse: Mühlendorfstr. 15
By: München
Postnummer: 81671
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.