Publications Office of the EU
Slovakiet-Oslany: Diverse specialmaskiner - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Oslany: Diverse specialmaskiner

  • Offentliggjort
    30/07/2016
  • Frist
    02/09/2016
  • Annulleret
    18/11/2017
  • I dag
    06/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Obec Oslany
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK022 Trenčiansky kraj
Sektor (hoved-CPV)
42990000 Diverse specialmaskiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
322,239.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
7/2016
Beskrivelse

Predmetom zákazky je dodanie technológií pre obec Oslany. Podrobný opis predmetu zákazky a bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Obec Oslany
Nationalt registreringsnummer: 00318396
Postadresse: Nám. Slobody 2/3
By: Oslany
NUTS-kode: SK022
Postnummer: 972 47
Land: SVK
Kontaktperson: RNDr. František Szalay
Hovedadresse: http://www.oslany.sk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/09/2016 13:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
322,239.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.