Publications Office of the EU
Tyskland-Halle (Saale): Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tyskland-Halle (Saale): Sikkerhedstjenester

  • Offentliggjort
    27/09/2017
  • Frist
    06/11/2017
  • Åbning af tilbuddene
    07/11/2017
  • Tildelt
    18/12/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Stiftung Händel-Haus
Udførelsessted
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
HH-L-16-2017
Beskrivelse

Sicherheits-, Wach- und Schließdienste sowie Serviceleistungen.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Stiftung Händel-Haus
Postadresse: Große Nikolaistr. 5
By: Halle (Saale)
NUTS-kode: DEE02
Postnummer: 06108
Land: DEU
Hovedadresse: www.haendelhaus.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/11/2017 10:00
CPV-kode

79710000 - Sikkerhedstjenester

79713000 - Vagttjenester

Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Dussmann Service Deutschland GmbH, Zweigniederlassung Leipzig
Postadresse: Brühl 66
By: Leipzig
Postnummer: 04109
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.