Publications Office of the EU
Belgien-Charleroi: Ulykkes- og sygeforsikring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Charleroi: Ulykkes- og sygeforsikring

  • Offentliggjort
    04/08/2020
  • Frist
    07/09/2020
  • Åbning af tilbuddene
    07/09/2020
  • Tildelt
    18/12/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
CPAS de Charleroi
Udførelsessted
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Sektor (hoved-CPV)
66512000 Ulykkes- og sygeforsikring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,147,802.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2020-ACH3025
Beskrivelse

Voir II.2.4).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/09/2020 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
6,147,802.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ethias NV
Postadresse: Rue des Croisiers 24
By: Liège 1
Postnummer: 4000
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.