Publications Office of the EU
Frankrig-Tours: Vejarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Tours: Vejarbejder

  • Offentliggjort
    21/11/2018
  • Frist
    17/12/2018
  • Åbning af tilbuddene
    18/12/2018
  • Tildelt
    12/04/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Conseil général d'Indre-et-Loire
Udførelsessted
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sektor (hoved-CPV)
45233140 Vejarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
80,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Dgat-185
Beskrivelse

Exécution de travaux divers sur chaussées et dépendances pour les chantiers d'entretien courant du réseau.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.touraine.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/12/2018 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.