Publications Office of the EU
Frankrig-Albi: Kunsthåndværksartikler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Albi: Kunsthåndværksartikler

  • Offentliggjort
    12/07/2021
  • Frist
    10/08/2021
  • Åbning af tilbuddene
    10/08/2021
  • Tildelt
    17/11/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
office public de l habitat du tarn
Udførelsessted
NUTS code: FRJ27 Tarn
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sektor (hoved-CPV)
37810000 Kunsthåndværksartikler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
237,380.47 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
9
Referencenummer for tilbuddet
1-21c0001
Beskrivelse

accord Cadre - fournitures Pour Le Magasin Central - 2022 à 2024

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-publics.info/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/08/2021 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.