Publications Office of the EU
Tyskland-Bad Segeberg: Indvendige skillevægge - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tyskland-Bad Segeberg: Indvendige skillevægge

  • Offentliggjort
    25/06/2019
  • Frist
    30/07/2019
  • Åbning af tilbuddene
    30/07/2019
  • Tildelt
    19/09/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
KVSH-Kassenärztliche Vereinigung Schleswig-Holstein
Udførelsessted
NUTS code: DEF0D Segeberg
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEF0D Segeberg
Sektor (hoved-CPV)
44112310 Indvendige skillevægge
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
30,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
37,326.60 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Mobile Trennwände.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.e-vergabe-sh.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/07/2019 09:00
Udførelsessted
CPV-kode

44112310 - Indvendige skillevægge

45400000 - Færdiggørelse af bygninger

45000000 - Bygge- og anlægsarbejder

Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
30,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
37,326.60 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Dorma Hüppe Raumtrennsysteme
Postadresse: Industriestraße 5
By: Westerstede
Postnummer: 26655
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.