Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Edinburgh: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Edinburgh: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet

  • Tildelt
    07/04/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
The Common Services Agency (more commonly known as NHS National Services Scotland) (‘NSS’)
Udførelsessted
NUTS code: UKM Scotland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKM Scotland
Sektor (hoved-CPV)
85100000 Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,000,000.00 GBP
Referencenummer for tilbuddet
NSSCOVID-19 -109
Beskrivelse

Private healthcare.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
6,000,000.00 GBP
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Spire Healthcare (Edinburgh)
Postadresse: Spire Murrayfield Hospital, 122 Corstorphine Road
By: Edinburgh
Postnummer: EH12 6UD
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.