Publications Office of the EU
Frankrig-Tremblay-en-France: Topografiske tjenesteydelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Tremblay-en-France: Topografiske tjenesteydelser

  • Offentliggjort
    19/03/2020
  • Frist
    03/04/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Aéroports de Paris
Udførelsessted
NUTS code: FR10 Île de France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR10 Île de France
Sektor (hoved-CPV)
71351810 Topografiske tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
SPA016399
Beskrivelse

Réalisation de prestations topographiques et photogrammétriques sur les Aéroports de Paris — Charles de Gaulle, Paris — Le Bourget, Paris — Orly et les AAG (Aérodromes d'aviation générale).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://fournisseurs.aeroportsdeparis.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.