Publications Office of the EU
PL-Katowice: Tjenesteydelser i forbindelse med feriekolonier for børn - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

PL-Katowice: Tjenesteydelser i forbindelse med feriekolonier for børn

  • Offentliggjort
    09/03/2011
  • Frist
    30/03/2011
  • Åbning af tilbuddene
    30/03/2011
  • Tildelt
    23/05/2011
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PL6 Makroregion północny
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
55243000 Tjenesteydelser i forbindelse med feriekolonier for børn
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
397,222.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
443,805.56 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
SZP.340-10/2011
Beskrivelse

Zorganizowanie letniego wypoczynku w miejscowości nadmorskiej na terenie RP dla 390 dzieci i młodzieży - uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, z rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/03/2011 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.