Publications Office of the EU
Slovenien-Ljubljana: Scanning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Slovenien-Ljubljana: Scanning

  • Offentliggjort
    18/05/2018
  • Frist
    21/06/2018
  • Åbning af tilbuddene
    21/06/2018
  • Tildelt
    26/07/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Udførelsessted
NUTS code: SI Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SI Slovenija
Sektor (hoved-CPV)
79999100 Scanning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
613,458.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
658,742.88 EUR
Referencenummer for tilbuddet
43000-8/2018
Beskrivelse

Digitalizacija arhiva katastra stavb, dokončanje digitalizacije arhiva zemljiškega katastra in prostorsko umeščanje rastrskih podatkov arhiva državnih prostorskih aktov.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Nationalt registreringsnummer: 2482886000
Postadresse: Zemljemerska ulica 12
By: Ljubljana
NUTS-kode: SI
Postnummer: 1000
Land: SVN
Hovedadresse: http://www.gu.gov.si/
Elektronisk via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=665
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/06/2018 09:05
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
613,458.00 EUR
Endelig kontraktværdi
658,742.88 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Monolit informacijski sistemi d.o.o.
Postadresse: Letališka cesta 33D
By: Ljubljana
Postnummer: 1000
Land: SVN

Officiel betegnelse: Mikrografija trgovina d.o.o.
Postadresse: Foersterjeva ulica 10
By: Novo mesto
Postnummer: 8000
Land: SVN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.