Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Drift af et spildevandsrensningsanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Drift af et spildevandsrensningsanlæg

  • Offentliggjort
    19/01/2018
  • Frist
    28/02/2018
  • Åbning af tilbuddene
    23/03/2018
  • Tildelt
    20/03/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Sektor (hoved-CPV)
90481000 Drift af et spildevandsrensningsanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,152,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
465,047.58 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2017/GV/0037
Beskrivelse

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Nationalt registreringsnummer: Q-9650012-I
Postadresse: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
By: Valencia
NUTS-kode: ES52
Postnummer: 46010
Land: ESP
Kontaktperson: Departamento de Contratación
Hovedadresse: http://www.epsar.gva.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/03/2018 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,152,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
465,047.58 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Postadresse: Gran Vía Marqués del Turia, 17
By: València
Postnummer: 46005
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.