Publications Office of the EU
ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР

  • Tildelt
    02/07/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - ПРОФ., Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ АД
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG344 Стара Загора
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
59,355.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
480624
Beskrivelse

ВЪТРЕШЕН КОНКУРЕНТЕН ИЗБОР СЛЕД СКЛЮЧЕНО РАМКОВО СПОРАЗУМЕНИЕ С ИЗПЪЛНИТЕЛ НА ОБЩЕСТВЕНА ПОРЪЧКА С ПРЕДМЕТ НА РАМКОВОТО СПОРАЗУМЕНИЕ: „ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ПО СТРОИТЕЛНО ПРОЕКТИРАНЕ НА ОБЕКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА УМБАЛ “ПРОФ.Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ“ АД И ИЗВЪРШВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР ПО ВРЕМЕ НА СТРОИТЕЛСТВОТО“ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЛЕДНАТА КОНКРЕТНА УСЛУГА, ПРЕДМЕТ НА ВЪТРЕШНИЯ КОНКУРЕНТЕН ИЗБОР: „ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР» Предмета на поръчката: В поканата и техническата спецификация –Приложение № 1, неразделна част от поканата, е конкретизиран видът на услугите и максималният срок за изпълнение. Изпълнителят се задължава да съдейства на Възложителя в процедури по съгласуване и одобрение на изработените проекти и издаване на разрешение за строеж. Съдействието ще включва представителство на възложителя, комуникация със съгласувателните и одобряващите органи, отнасянето и представянето на проектите пред ограните. В случай на забележки от органите, Изпълнителят се задължава да отстрани посочените нередовности в срок до 14 дни или по-дълъг срок, одобрен и допуснат писмено от Възложителя. Дължимите такси за съгласуване, одобряване на проекта, издаване на разрешения и др. заплащат от Възложителя. Сроковете за изпълнение са следните: изготвяне на инвестиционне проект във фази „Идеен проект“ и „Технически проект“ – изготвен и предаден на възложителя до 60 дни, считано от датата на подписване на договор и получено от изпълнителя възлагателно писмо (считано от по-късната от двете дати). В посочените срокове не се включват сроковете, през които траят процедурите по съгласуване и одобряване на проекта от съответните органи. Място на изпълнение - град Стара Загора, ул. „Генерал Столетов“ № 2. Прогнозна стойност: Максималният разполагаем финансов ресурс за изпълнение на услугата по настоящата покана за участие във вътрешен конкурентен избор е 59 370, 00 лева без ДДС, от които 39 230, 00 лева без ДДС за изготвяне на инвестиционния проект – фаза „Идеен проект“ и фаза „Технически проект“ по съответните проекти: Архитектурна, Конструктивно становище, Технологична, ОВК, Електро - силни токове, ВиК, Електро - слаби токове, ПБЗ, ПБ, ПУСО, КСС и 20 140,00 лева без ДДС за упражняване на авторски надзор, включително и архитектурни, инженерни заснемания и проверка за съответствие, а при необходимост – съгласуване и одобряване на проекта. Приблизителната РЗП н обекта е 900 кв.м. Оферираната от участника цена трябва да включва всички разходи, свързани с качественото изпълнение на услугата в описания вид и обхват в техническата спецификация, в това число стойността на извършване на авторски надзор. Не се предвиждат обособени позиции. Не се допуска представянето на варианти в офертата. Възложителят предвижда възможност за изменение на стойността на конкретния договор, в случай, че се изсква проектиране по други проектни части, невключени в техническата спецификация, като това изменение не може да надхвърля 20 % (двадесет на сто) от стойността за изготвяне на инвестиционния проект в двете фази по съответните проекти части

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
(ТП) Качествен показател - Техническо предложение за изпълнение на поръчката в съответствие с изискванията на Възложителя, заложени в Техническото задание - експертна оценка.
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
59,355.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: РИ-СОФ ООД
Postadresse:
By: гр. София
Postnummer: 1618
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.