-
Offentliggjort23/10/2025
-
Frist10/11/2025
-
Åbning af tilbuddene10/11/2025
-
I dag03/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
CR-E-36-NI ingeniørvirksomhed med henblik på kontrol af den tekniske og økonomiske gennemførlighed og den forventede udvikling med henblik på løbende registrering af køretøjer af klasse VA CEMT fra PIACENZA til FOCE MINCIO del 1 CUP B99J21024840001.
CR-E-36-NI ingeniørvirksomhed med henblik på kontrol af den tekniske og økonomiske gennemførlighed og den forventede udvikling med henblik på løbende registrering af køretøjer af klasse VA CEMT fra PIACENZA til FOCE MINCIO del 1 CUP B99J21024840001.
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
71330000 - Diverse former for ingeniørvirksomhed
45000000 - Bygge- og anlægsarbejder
Type: quality
Beskrivelse: Qualità e Metodologia dell'Attività di Verifica
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Esperienza e Adeguatezza del Gruppo di Lavoro -Requisiti specifici e CV del personale proposto per la verifica
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Verifiche BIM/Digitalizzazione
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Ribasso su importo a base di gara
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.