Publications Office of the EU
Polen-Opole: Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Opole: Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi

  • Offentliggjort
    25/04/2015
  • Frist
    02/06/2015
  • Åbning af tilbuddene
    02/06/2015
  • Tildelt
    03/06/2015
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
09300000 Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,523,756.79 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,665,282.60 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DLG.39.484/15
Beskrivelse

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/06/2015 11:15
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
3,523,756.79 PLN
Endelig kontraktværdi
3,665,282.60 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ecoergia Sp. z o.o.
Postadresse: ul. Emaus 40/3
By: Kraków
Postnummer: 30-213
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.