Publications Office of the EU
Frankrig-Lille: Entrepriseforsikring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Lille: Entrepriseforsikring

  • Tildelt
    19/06/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
CROUS de Lille
Udførelsessted
NUTS code: FRE11 Nord
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Sektor (hoved-CPV)
66513200 Entrepriseforsikring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
47,320.42 EUR
Referencenummer for tilbuddet
19.M du 25/04/2019
Beskrivelse

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
47,320.42 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: CWP assurances
Postadresse: 4 rue Casimir Fournier
By: Le Quesnoy
Postnummer: 59530
Land: FRA

Officiel betegnelse: MMA IARD
Postadresse: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
By: Le Mans Cedex 9
Postnummer: 72030
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.