Publications Office of the EU
Frankrig-Toulon: Reparation og vedligeholdelse af videoudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Toulon: Reparation og vedligeholdelse af videoudstyr

  • Offentliggjort
    11/04/2023
  • Frist
    12/05/2023
  • Åbning af tilbuddene
    15/05/2023
  • Tildelt
    05/07/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
MINDEF / ema / sca / pfc sud
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL05 Var
Sektor (hoved-CPV)
50343000 Reparation og vedligeholdelse af videoudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
245,136.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
DAF_2023_000105
Beskrivelse

il s'agit d'un accord-cadre, mono-attributaire, composite, exécuté, en partie, au moyen de bons de commande. L'Accord-Cadre comporte des prestations continues exécutées forfaitairement tout au long de l'année et des prestations ponctuelles dites " à la demande ", exécutées par bons de commande. L'Accord-Cadre est conclu avec un montant minimum annuel correspondant au montant annuel des prestations continues, figurant au bordereau de prix forfaitaires (Bpf) et avec un montant maximum annuel de 105 000,00 euro(s) HT, tous postes confondus; soit un montant maximum total de 420 000,00 euro(s) HT sur la durée totale de l'accord-cadre

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2265936&orgAcronyme=g7h
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/05/2023 09:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
245,136.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: sas triaxe Occitanie
Postadresse: 9 impasse Léonce Couture
By: Toulouse
Postnummer: 31200
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.