Publications Office of the EU
Grækenland-Heraklion: Brændselsstoffer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grækenland-Heraklion: Brændselsstoffer

  • Offentliggjort
    20/09/2019
  • Frist
    30/10/2019
  • Åbning af tilbuddene
    05/11/2019
  • Tildelt
    07/02/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Udførelsessted
NUTS code: EL43 Κρήτη
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EL431 Ηράκλειο
Sektor (hoved-CPV)
09100000 Brændselsstoffer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,882,580.65 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,882,580.65 EUR
Referencenummer for tilbuddet
1/19
Beskrivelse

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΝΗ

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.promitheus.gov.gr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/11/2019 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,882,580.65 EUR
Endelig kontraktværdi
2,882,580.65 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Μαυράκης Χαράλαμπος και ΣΙΑ Ο.Ε.
Postadresse: Μ. Κατράκη, Φοινικιά
By: Ηράκλειο Κρήτης
Postnummer: 715 00
Land: GRC

Officiel betegnelse: ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
Postadresse: Μ. ΚΑΤΡΑΚΗ ΦΟΙΝΙΚΙΑ
By: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Postnummer: 71500
Land: GRC
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.