Publications Office of the EU
Tyskland-Halle (Saale): Opsætning af skillevægge - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Halle (Saale): Opsætning af skillevægge

  • Offentliggjort
    09/02/2022
  • Frist
    11/03/2022
  • Åbning af tilbuddene
    11/03/2022
  • Tildelt
    12/04/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Halle (Saale), Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Udførelsessted
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45421141 Opsætning af skillevægge
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
37,549.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
FB 24-B-2022-017
Beskrivelse

Los 319 Mobile Trennwände

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/03/2022 09:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
37,549.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: DORMA Hüppe Raumtrennsysteme GmbH + Co. KG
Postadresse: Industriestraße 5
By: Westerstede-Ocholt
Postnummer: 26655
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.