Publications Office of the EU
Polen-Międzyrzecz: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Międzyrzecz: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer

  • Offentliggjort
    03/02/2017
  • Frist
    15/03/2017
  • Tildelt
    04/05/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Szpital Międzyrzecki Sp. z o.o. w Międzyrzeczu
Udførelsessted
NUTS code: PL43 Lubuskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL43 Lubuskie
Sektor (hoved-CPV)
33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
8,629.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,306,529.39 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
33
Referencenummer for tilbuddet
ZP/N/1/17
Beskrivelse

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz
szacunkowa ilość zawarta jest w dodatku nr 2 do SIWZ (załącznik nr 1 do oferty) oraz dodatku nr 2a do SIWZ
(załącznik nr 1a do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Szpital Międzyrzecki Sp. z o.o. w Międzyrzeczu
Postadresse: ul. Konstytucji 3 Maja 35
By: Międzyrzecz
NUTS-kode: PL43
Postnummer: 66-300
Land: POL
Kontaktperson: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Hovedadresse: http://www.spzoz-miedzyrzecz.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.