Publications Office of the EU
Spanien-Barcelona: Datatjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Barcelona: Datatjenester

  • Offentliggjort
    22/02/2017
  • Frist
    28/03/2017
  • Annulleret
    20/05/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Servei Català de Trànsit
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES51 Cataluña
Sektor (hoved-CPV)
72300000 Datatjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,028,070.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
SCT-2016-310
Beskrivelse

Servicios auxiliares de gestión de cobro en el extranjero de sanciones impuestas en materia de tráfico a titulares y conductores con domicilio fuera de España.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Servei Català de Trànsit
Postadresse: c/ Diputació, 355
By: Barcelona
NUTS-kode: ES51
Postnummer: 08009
Land: ESP
Kontaktperson: Servicio de Contratación y Gestión Económica
Hovedadresse: http://www.gencat.cat/transit/index_contractant.htm
Elektronisk via:
http://www.gencat.cat/transit/index_contractant.htm
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/04/2017 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,028,070.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.