Publications Office of the EU
Frankrig-Paris: Køkkenudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Paris: Køkkenudstyr

  • Offentliggjort
    03/01/2019
  • Frist
    30/01/2019
  • Åbning af tilbuddene
    31/01/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
GIP Resah
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
39221000 Køkkenudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2019-023
Beskrivelse

Fourniture de solution d'équipement de conditionnement alimentaire par thermoscelleuses pour les bénéficiaires de la centrale d'achat du GIP Resah.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=2326&orgAcronyme=t5y
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
31/01/2019 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
4,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.